رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل

رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل

برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل کافی است تا در صورت بروز یک اشتباه از طریق بخش پشتیبانی به تیم سازنده بازی یک پیام ارسال کنید و تا مدتی به اکانت خود دست نزنید تا جواب برای شما ارسال شود. همچنین بهتر است از برنامه های تغییر دهنده آی پی نیز استفاده نکنید.

کالاف دیوتی موبایل اکنون، بیش از میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد و به دلیل محبوبیت زیاد، شرکت سازنده آن تصمیمات سختی را در زمینه رعایت قوانین گرفته است و در صورت عبور کردن کاربران از این قوانین، حساب آنها به صورت موقت یا دائم حذف خواهد شد. برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل روش های زیادی وجود دارد، اما بهترین راه حل استفاده درست از بازی و رعایت قوانین آن می باشد. در برخی شرایط استفاده کردن از ربات ها و سایر موارد می تواند سبب مسدود شدن اکانت شما شود. همچنین وارد شدن بیش از حد به برنامه باعث می شود تا این مشکل برای شما به وجود آید و حساب ایمیل شما بر روی این بازی مسدود شود. برای رفع کردن این مشکل چندین راه کار وجود دارد، اما هیچ تضمین کاملی بر روی باز شدن و در دسترس قرار گرفتن اطلاعات شما وجود ندارد به همین دلیل باید به این موضوع بسیار توجه کنید.

در برخی از شرایط، کاربران علاقه به خرید اکانت با رنک بسیار بالا دارند و به همین دلیل سعی می کنند از کاربران مختلف اکانت هایی را خریداری کنند. اما توجه داشته باشید که این اکانت ها را از چه کسی خریداری می کنید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد از خرید اکانت خودداری کنید.

بهترین روش ها برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل

استودیوی بزرگ Activision اکنون از برنامه Anti-Cheat بسیار خوبی استفاده می کند تا میزان رعایت قوانین داخل بازی و انجام عادلانه آن را بسنجد و در صورت ایجاد شدن مشکل، می تواند اکانت شما را مسدود کند، اما اگر اکانت شما به دلیل اشتباه این هوش مصنوعی بسته شده است یا برای بار اول با این مشکل روبرو شده اید، می توانید با ایجاد کردن یک درخواست، کار رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل را آغاز کنید.

در نظر داشته باشید که unban شدن اکانت شما تنها به تیم پشتیبانی این شرکت بستگی دارد که می خواهند اکانت شما را بازگردانند یا خیر، به همین دلیل باید در صورت رفع نشدن مشکل یک اکانت جدید برای خود بسازید.

دلایل بن شدن در کالاف دیوتی موبایل

دلایل زیادی وجود دارد که می تواند سبب بن شدن یک کاربر در این بازی شود. استفاده کردن از برنامه های چیت غیر استاندارد و رایگان که کاربران زیادی از آنها استفاده می کنند، می تواند یکی از دلایل آن باشد. شرکت های بازیسازی و بسیاری از گیمرها با این موضوع مخالف هستند که برخی از کاربران می توانند از شرایط کاملا غیر یکسانی در بازی استفاده کنند به همین دلیل در صورت مشاهده شدن این مشکل از سوی شما یا گزارش کردن (ریپورت کردن) توسط کاربران دیگر به صورت متعدد، آنتی بن کالاف دیوتی و آنتی چیت بر روی اکانت شما حساس می شود و می تواند اکانت شما را به صورت محدود یا دائم بن کند.

یکی دیگر از دلایل اصلی بن شدن اکانت کالاف دیوتی، استفاده از ربات های نشانه گیری می باشد. این برنامه ها به راحتی بر روی گوشی نصب می شوند و کاری می کنند که شما بدون نیاز به انجام این کار با دشمنان خود مبارزه کنید. این موضوع نیز از سوی بسیاری از کاربران و شرکت اکتیویژن رد شده است و شما در صورت استفاده کردن از برنامه های دیگری به جز بازی اصلی، بن خواهید شد. برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل می توانید چندین کار ساده انجام دهید. زیرا در بسیاری از موارد، بن هایی که این شرکت بر روی اکانت ها اعمال می کند به صورت زمانی می باشد و بعد از چند دقیقه تا نهایتا یک روز قابل رفع هستند و تنها باید صبر کرد.

اما یک دلیل دیگر نیز برای بن شدن اکانت کالاف دیوتی وجود دارد و آن هم انجام دادن یک کار تکراری در بازی می باشد. زمانی که سرورها مشکل دارند یا بخشی از بازی دارای یک باگ می باشد، استفاده بیش از حد از آن می تواند اکانت شما را اصطلاحا تایم اوت کند. در این حالت که به صورت موقت صورت می گیرد، اکانت شما برای مدتی از دسترس خارج می شود یا امکان استفاده از یک بخش خاص از بازی برای شما غیرفعال می شود. به عنوان مثال اگر بخش بتل رویال برای مدتی غیرفعال شود و شما تلاش کنید که وارد آن شوید، این احتمال وجود دارد که با خطای تایم اوت روبرو شوید و تنها روش برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل با توجه به این مشکل، صبر کردن می باشد.

ایجاد درخواست تجدید نظر برای حساب مسدود شده

یکی از بهترین روش های رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل، استفاده از سیستم تیکت اکتیویژن می باشد. اگر اکانت شما به صورت ناعادلانه مسدود شده باشد، شما می توانید با ایجاد کردن یک درخواست و استفاده از یک متن برای پشتیبانی این بخش یک پیام ارسال کنید و منتظر پاسخ آن باشید. به دلیل شلوغ بودن این قسمت و بروز مشکلات عجیب غریب بین دو الی سه روز زمان می برد تا به پیام شما پاسخ دهند، پس باید کمی صبر کنید.

برای این کار کافی است از طریق بخش تنظیمات بر روی گزینه support کلیک کنید یا از منوی اصلی داخلی بازی بر روی دکمه پشتیبانی بالای صفحه استفاده کنید و با این روش یک متن البته به صورت لاتین در این بخش تایپ کنید و به تیم پشتیبانی اطلاع دهید که اکانت شما به صورت ناعادلانه بن شده است تا روند رفع بن شما سریعا انجام شود.

با این روش به آسانی می توانید رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل را پیش ببرید و اکانت خود را در صورت نبود مشکل خاصی، مانند استفاده از برنامه های هک غیر استاندارد به آسانی مانند روز اول بدست آورید و بعد از یک روز به صورت کامل می توانید از تمام قسمت های این بازی استفاده کنید.

از طریق رسانه های اجتماعی با Activision تماس بگیرید

البته این روش مشکلات خاص خود را دارد و این احتمال نیز وجود دارد که تیم سازنده متوجه آن نشود، اما اگر به اندازه کافی یک پیام در توییتر بازنشر شود، شرکت ها به آن واکنش نشان می دهند. به دلیل وجود یک تیم قوی در subreddit که بسیار نیز مشهور هستند، این شرکت همکاری خوبی با کاربران خود برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل نشان داده است و در صورت نبود مشکل خاص یا عبور نکردن از سیاست های اصلی این بازی، می توانید با خیال راحت اکانت خود را بدست آورید.

البته توجه کنید این روش تنها به شما و میزان بازنشر محتوای شما بستگی دارد و در بسیاری از شرایط نمی تواند مشکل شما را رفع کند به همین دلیل باید این موضوع را تنها به عنوان یک راه حل دوم در نظر بگیرید که احتمال آن نیز بسیار پایین است، اما کاربران بوده اند که با این روش مشکلات خود را به گوش سازندگان بازی رسانده اند.

به هیچ عنوان آی پی خود را تغییر ندهید

یکی از دلایل بن شدن شما از بازی کالاف دیوتی در صورت استفاده کردن از VPN یا کاهش دهنده های پینگ می تواند به دلیل تغییر مکرر آی پی شما باشد. این موضوع سبب می شود تا سرورهای این بازی برای جلوگیری از هک شدن یا اسپم شدن بیش از یک پیام از یک دستگاه با آی پی های مختلف نیز شما را بن کند. برای اینکه این مشکل رفع شود، بهتر است از یک کاهش دهنده پینگ با ای پی ثابت استفاده کنید تا بتوانید به آسانی رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل را پیش ببرید. این موضوع همچنین می تواند بر روی پینگ شما در بازی نیز تاثیر گذار باشد و کیفیت بازی شما را افزایش دهد.

در صورت بن شدن صبر کنید

یکی از بهترین روش ها برای رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل صبر کردن است. شرکت اکتیویژن و بسیاری از تولیدکنندگان بازی علاقه زیادی به بن کردن کاربران ندارند و در صورت بروز این مشکل در بسیاری از اوقات یک تایم اوت زمانی دریافت خواهید کرد. خیلی از اوقات این زمان به صورت دقیق به شما نشان داده می شود، اما در برخی از مواقع و بروز اختلال در سرورها، این احتمال وجود دارد که اکانت شما به صورت غیر واقعی مسدود شده باشد و بعد از مدت محدودی مجددا کار خواهد کرد. برای رفع کردن این مشکل کافی است از اکانت خود برای مدتی خارج شوید و سپس بعد یک روز آن را بررسی کنید.

روش های زیادی دیگر نیز برای بن شدن اکانت شما وجود دارد و اگر بخش قوانین کالاف دیوتی را بررسی کنید، خواهید دید که مشکلات زیادی وجود دارد که می تواند اکانت شما را مسدود کند، به همین دلیل استفاده کردن از یک ایمیل مناسب و بازی کردن به صورت استاندارد و قانونی سبب می شود تا به هیچ عنوان اکانت شما مسدود نشود. در بسیاری از شرایط تیم پشتیبانی کالاف دیوتی به دلیل برخورد با مشکلات زیاد، می توانند اکانت شما را با سرعت بیشتری بازگردانند، اما این موضوع تنها یک شرط دارد و آن هم ایجاد یک درخواست درست برای این تیم می باشد تا با بررسی کردن وضعیت، اکانت شما را مسدود یا unban کنند، به همین دلیل باید سعی کنید یک متن مناسب و دقیق را برای این افراد به صورت تیکت ارسال کنید.

سایت اول گیم با افتخار اولین سایت در زمینه چیت بازی در ایران که توانسته تا الان بیش از 5 هزار پلیر ایرانی را ساپورت کند و چیت های متفاوتی اراعه دهد، برای مثال چیت بازی پابجی تا الان به بیش از 2500 کاربر رسیده که بیش از 100 کاربر آن حتی بازیکنان خارجی هستند، البته این موضوع بستگی به موضوع چیت هم دارد، برای مثال چیت زولا که در اول گیم موجود است فقط برای کاربران ایرانی می باشد اما چیت کالاف دیوتی موبایل را هم کاربران ایرانی می توانند استفاده کنند و هم کاربران خارجی، هدف ما این است بتوانیم بر روی کیفیت چیت ها بیشتر متمرکز شویم و تعداد کاربران را کمتر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا