چیت کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل امروزه پر طرفدار ترین بازی بین موبایل گیمر ها است. در ادامه به شما چیت کالاف دیوتی موبایل را معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که چگونه شما را به یک پلیر حرفه ای تبدیل می کند.

روش حرفه ای شدن

بازی کالاف دیوتی موبایل دارای دو بخش مولتی پلیر و بتل رویال است. که هر دو دارای بازیکن های فوق حرفه ای در سراسر دنیا هستند. اگر امتیاز شما به بالاترین سطح برسد شما مقابل این بازیکن ها قرار می گیرید که عملا کار شما بسیار دشوار است. این بازی شلوغ ترین سرور ها را در حال حاضر دارد و بازی کردن در کنار این بازیکن ها پر از شور و هیجان است ولی به شرطی که شما برنده بازی باشید زیرا هیچ بازنده ای خوشحال نیست. با کمک چیت کالاف دیوتی موبایل که برای هر دو بخش مولتی پلیر و بتل رویال برنامه ریزی شده است شما به راحتی می توانید برنده این نبرد ها باشید. در ادامه به صورت کامل تمامی گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل هم در مولتی پلیر هم در بتل رویال را به شما معرفی می کنیم و نشان می دهیم که شما به راحتی می توانید یک حرفه ای باشید.

مولتی پلیر

مولتی پلیر قدیمی ترین مود بازی های آنلاین است و طرفداران زیادی دارد. اصلی ترین نکته در بازی های مولتی پلیر سرعت انتخاب و دقت بالای تیر اندازی است. زیرا در این بخش بازی شما فرصت اشتباه کردن ندارید چون دارای مقدار جان زیادی نیستید بر خلاف بازی های بتل رویال شما با سه یا چهار گلوله کشته می شوید. چیت کالاف دیوتی موبایل به شما هم در تیراندازی کمک می کند هم در نقشه کشیدن و طرز بازی کردن و در کل سطح بازی شما را به حداکثر می رساند.

1. نقشه کشیدن و طرز بازی کردن

در بازی های شوتینگ کسی که موقعیت مکانی بهتر را دارد دست بالا را دارد و حتی با دقت تیر اندازی پایین‌تر هم می تواند دشمن خود را کشته و برنده بازی شود. برای اینکه موقعیت مکانی خود را بهتر از دشمن خود کنیم ابتدا باید بدانیم شخص مقابل ما در چه نقطه از نقشه است و از کجای نقشه عبور می کند. پس به سراغ اولین گزینه از چیت کالاف دیوتی موبایل به نام وال هک می رویم. وال هک دشمن ها را از پشت دیوار یا هر کجای مپ که باشند با رنگ سفید نشان می دهد. اکنون شما موقعیت دشمن خود را می‌دانید پس فقط کافی است در جای مناسبی قرار بگیرید تا بتوانید به راحتی دشمن خود را کشته و برنده بازی شوید. همیشه احتمال غافلگیر شدن شما وجود دارد مثلا طرف مقابل عکس العمل سریعی نشان دهد یا در تیراندازی خبره باشد پس شما به ایم بات که یکی دیگر از گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل است نیاز دارید.

2. دقت تیراندازی برگ برنده شما است

در چیت کالاف دیوتی موبایل ما ایم بات را قرار داده ایم که شما می توانید با تنظیم درصد آن از این چیت شگفت انگیز استفاده کنید. اگر با درصد کم از ایم بات استفاده کنید هدف گیری شما بسیار ساده‌تر می شود و فقط کافی است هدف خود را به نزدیکی دشمن برده و شروع به تیر اندازی کنید می بینید که هدف شما روی او قفل می شود. و اگر با درصد بالا از آن استفاده کنید اصلا نیاز نیست به خودتان زحمت بدهید فقط کافی است دکمه ایم بات را زده و شروع به تیراندازی کنید تا دشمن در صدم ثانیه به‌صورت صد در صد کشته می شود. پس شما برگ برنده اصلی یعنی نبرد رو در رو را دارید بنابرین نگرانی برای باختن بازی ندارید.

ویدیو چیت کالاف دیوتی موبایل

ویدیو بالا را حتما ببینید، بخشی از کاربرد های چیت کالاف سایت اول گیم را به نمایش گذاشته ایم.

در بازی کالاف دیوتی موبایل اول شوید

بدون ریسک بازی کنید

لذت بازی کالاف را 10 برابر بیشتر کنید!

قیمت: 100هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 49 هزار تومان!

بتل رویال بخش جذاب بازی

بتل رویال امروزه جذاب ترین مود بازی آنلاین در بین جوامع گیمر ها است. مخصوصا بتل رویال کالاف دیوتی موبایل که پرطرفدار ترین بازی موبایل در حال حاضر می باشد که شما همراه با چیت کالاف دیوتی موبایل یاد می گیرید که چگونه در مود بتل رویال نیز همانند مولتی پلیر حرفه ای شوید. آپشن های چیت کالاف دیوتی موبایل برای مود بتل رویال نیز همانند مولتی پلیر است ولی تفاوت های ریزی هم دارند و چیت ها در بتل رویال گسترده‌تر هستند. در ادامه به شما به صورت کامل آموزش می دهیم که چیت کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال چگونه از شما یک حرفه ای می سازد.

1. هم تیمی های خود را با رهبری کردن نجات بده

هنگامی که شما وارد یک بازی همراه با هم تیمی های خود می شوید بسیار مهم است که همیشه در جای مناسب قرار بگیرید تا از حملات دیگر تیم ها در امان بمانید. شما با چیت کالاف دیوتی موبایل می توانید از گزینه وال هک در بتل رویال نیز استفاده کنید و جان هم تیمی های خود را با رهبری کردن و بردن آنها به مکان مناسب نجات دهید. با کمک وال هک شما به راحتی تمام تیم های حاضر در بازی را در هر کجای نقشه می بینید. شما اکنون برتری مکانی بالایی نسبت به بقیه تیم های حاضر در بازی دارید و با رهبری شما که از چیت کالاف دیوتی موبایل استفاده می کنید و همه چیز را به خوبی میبینید احتمال بردن مسابقه توسط تیم شما بسیار بالا است.

2. یک رهبر واقعی باش

یک رهبر کسی است که همیشه کار را تمام می کند یا حداقل کار را بسیار ساده می کند تا هم تیمی های او کار راحتی داشته باشند و هیچ ریسکی نمی پذیرد. چیت دمیج یکی از گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل است که در بخش بتل رویال بسیار کارآمد است. شما به عنوان یک رهبر باید نقش اصلی در دفاع و حمله را داشته باشید تا کار هم تیمی های خود را ساده کنید با چیت دمیج اسلحه شما چندین برابر قوی تر می شود و شما به عنوان رهبر تیم به راحتی دیگر تیم ها را از بین می برید. و تیم خود را در نبرد ها نجات می دهید و برنده بازی می شوید. البته که شما می توانید از ایم بات هم استفاده کنید که در بخشی مولتی پلیر راجع بهش توضیح دادیم که به سادگی هر دشمنی در هر نقطه از نقشه را می کشید و هیچگونه ریسکی قبول نمی کنید.

انتخاب دست شماست

چیت کالاف دیوتی موبایل یک فایل است که دارای گزینه هایی برای بتل و مولتی است که شما با خرید آن می توانید در هر دو بخش از آن استفاده کنید و گزینه ها را به دلخواه خود روشن یا خاموش کنید و در هر بخشی که دوست دارید از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که این فایل به هیچگونه ابزاری برای ورود به بازی نیازمند نیست و بازی را روی سرور اصلی اجرا می کند و بسیار امن است.

چرا کالاف دیوتی موبایل محبوب است

زیرا این بازی از سری بازی های کالاف دیوتی است. کمتر گیمری وجود دارد که با بازی های کالاف دیوتی خاطره نداشته باشد. این بازی محبوب ترین بازی شوتینگ در بین جوامع گیمر ها است که هر چند سال یکبار یک نسخه جدید به سری بازی های خود اضافه می کند. همانگونه که کالاف دیوتی در موبایل موفق شده، در کامپیوتر نیز موفق بوده و می باشد. کالاف دیوتی وارزون در حال حاضر پر طرفدارترین بازی جهان بر اساس تعداد پلیر آنلاین است. این بازی با آپشن زیاد و بی نظیر خود در حین بازی شما را به اعماق جنگ می برد و سرباز بودن را از نزدیک حس می کنید.

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید . اگر چیت را اجرا کنیم لگ میزنه حتما یا اگه موبایل قوی باشه لگ نمی زنه؟

  1. سلام، سلامت باشید. خیر مشکلی ایجاد نمی کند و لگ نمی زند.

  1. سلام، وقت بخیر. عددی بر روی کارت بانکی می باشد که برای خرید آنلاین لازم است.

 2. سلام. آیا نسخه جدیده یا نیاز به آپدیت داره؟ و اگر بعدا آپدیت خواست بازم نیاز به خرید داره؟

  1. سلام، وقت بخیر. بله جدید ترین نسخه می باشد و در صورتی که نیازمند آپدیت باشد آن را آپدیت خواهیم کرد و در سایت می توانید به صورت رایگان آپدیت جدید پکیج را دریافت کنید.

 3. دمتتتتووون گرم ❤️😍 واقعا الان بازی برام لذتبخش شده

  1. سلام، وقت بخیر. بله، به صورت کامل هم نحوه کارکرد چیت و امکانات آن در ویدیو آموزشی توضیح داده شده.

 4. این چیت عالیه! هر روز دارم باهاش وین میگیرم دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا