چیت اپکس موبایل

بازی و گیم اپکس لجندز (Appex Legends) یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بتل رویال‌ها در میان گیمرها است که توسط الکترونیک آرتز (EA) و استودیو ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Intertainment) طراحی و عرضه شده است. این بازی نیز مانند بسیاری از بازی‌های دیگر چیت دارد و کاربران می‌توانند با بهره‌گیری از چیت اپکس موبایل، بازی حرفه‌ای‌تر و بهتری داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این بازی و ویژگی‌های چیت این بازی در این مقاله از سایت اول گیم با ما همراه باشید.

ویژگی‌های بازی اپکس لجندز

بازی اپکس لجندز، یک بازی در سبک شوتر اول شخص است و از سری بازی‌های بتل رویال می‌باشد. این بازی در فوریه 2019 ،بدون هیچ‌گونه معرفی و بازاریابی، برای اولین بار در کشورهای هند و فیلیپین عرضه شد. این بازی را می‌توان به صورت رایگان (Free to pay) دانلود و نصب کرده و از ان لذت برد. این بازی در ابتدا قابلیت نصب بر روی مایکروسافت، ویندوز، پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس 1 را داشت و پس از گذشت زمانی معین، گیمرها توانستند این بازی را بر روی موبایل خود نیز نصب کنند و آن را روی گوشی خود بازی کنند.

همان ‌طور که گفته شد، این بازی در سال 2019 بدون هیچ بازاریابی و تبلیغی عرضه شد. در واقع این بازی تا زمان عرضه به صورت کاملاً مخفی پیش‌ رفته و ساخته شده بود و اکثر گیمرها و طرفداران انتظار داشتند کمپانی ریسپاون اینترتینمنت، سری تایتان فال 3 را به بازار عرضه کند و با عرضه اپکس لجندز تمام گیمرها و طرفداران آن متعجب و شگفت‌زده شدند. سبک بازی تایتان فال نیز بتل رویال است اما تفاوت‌هایی با بازی اپکس لجندز دارد.

سبک بازی اپکس لجندز موبایل

در بازی‌هایی که سبک بتل رویال دارند، بازیکنان آن با هدف زنده ماندن به عنوان آخرین بازیکن، بازی می‌کنند. در این نوع از بازی‌ها، بازیکنان باید اسلحه‌هایی برای خود پیدا کرده و تلاش کنند تا با کشتن سایر بازیکنان زنده بمانند. بازیکن موردنظر در هر مرحله‌ای که کشته شود، بازی برای آن بازیکن به اتمام رسیده است. تمام بازی‌هایی که سبک بتل رویال دارند، اغلب در یک جزیره اتفاق می‌افتد و می‌توان گفت تمام این بازی‌ها، ویژگی‌های یکسانی مانند یک نقشه بزرگ، تعداد زیاد بازیکن، تجهیزات دفاعی و اسلحه‌های بزرگ و کوچک دارند. در اغلب این بازی‌ها با پیش‌رفتن بازیکن و در مراحل بالاتر، میدان جنگ کوچک‌تر می‌شود تا بازیکنان مجبور به رویارویی با یکدیگر باشند و به جدال هم بروند. ریشه این نوع بازی‌ها، به فیلم سینمایی ژاپنی با نام Battle Royal برمی‌گردد و تمام بازی‌های بتل رویال از این فیلم اقتباس شده‌اند.

در بازی اپکس لجندز، افرادی در 20 گروه سه نفره یا 30 گروه دو نفره در یک جزیره فرود می‌آیند و به دنبال اسلحه و تجهیزات جنگی در این جزیره می‌روند. فضای باز در این نوع از بازی به گونه‌ای است که با گذشت زمان، فضای بازی در آن محدودتر می‌شود و بازیکنان مجبور می‌شوند تا حرکت کرده و به دنبال اسلحه بروند. چنانچه بازیکنان حرکت نکنند و در محدوده امن خود ساکن بمانند، احتمال اینکه توسط سایر بازیکنان شناسایی شده و کشته شوند، بسیار زیاد است.

این بازی یکی از معدود بازی‌هایی است که توانسته در پایان هفته اول انتشار خود، بیش از 25 میلیون بازیکن و در پایان ماه اول انتشار خود، بیش از 50 میلیون بازیکن از سراسر دنیا داشته باشد.

شخصیت‌های بازی اپکس لجندز

شخصیت های اپکس موبایل

در این بازی، هریک از لجندها سه ویژگی دارند که اولین ویژگی آن‌ها Passive بوده و از ابتدا همراه با لجند است و نیازی به فعال کردن ندارد. دومین ویژگی که به آن Tactical گفته می‌شود و قدرت بیشتری نسبت به Passive دارد، پس از هر بار استفاده، مدت زمانی طول می‌کشد تا دوباره قابل استفاده باشد. سومین ویژگی که Ultimate نام دارد و بسیار قدرتمندتر از Tactical است، مدت زمان خیلی بیشتری طول می‌کشد تا دوباره قابل استفاده شود. شخصیت‌های مختلف موجود در این بازی، هریک ویژگی‌های متفاوتی از یکدیگر دارند که باعث شده این بازی منحصربه‌فرد باشد، هریک از ویژگی‌های شخصیت‌ها نیز سه حالت Passive، Tactical و Ultimate دارند. در ادامه، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را ذکر کرده و ویژگی هریک را توضیح می‌دهیم.

Lifeline

لایف لاین مانند هر لجند دیگری سه قدرت مخصوص دارد. در قدرت اول (Passive)، هنگامی‌که هم‌تیمی بازیکن Down می‌شود، به طور خودکار ریوایو شده و هنگام ریوایوکردن او، یک شیلد روبه‌روی هم‌تیمی نمایان می‌شود که مانع از عبور گلوله‌ها شده و از لایف لاین و هم‌تیمی او محافظت می‌کند. دومین قدرت (Tactical)، قدرتی به نام D.O.C است که توانایی شفادادن و حفاظت از هم‌تیمی را دارد و پس از بیست دقیقه دوباره قابل استفاده می‌شود. قدرت Ultimate این لجند نیز care package است که پس از استفاده باید شارژ شود.

Pathfinder

شخصیت این لجند یک ربات دوست‌داشتنی در بازی است که به دنبال سازنده خود به بازی اپکس آمده است. قدرت Passive او این است که پس از اسکن تمام نقاط نقشه مپ توسط دستگاهی به نام survey beacon و اطلاع از منطقه مپ بعدی، مقداری از قدرت ultimate او هم پر می‌شود. قدرت tactical او یک طناب است به نام grapple که با این توانایی می‌تواند به بالای صخره‌ها یا ساختمان‌های غیرقابل دسترس برود. قدرت ultimate این لجند یک zipline است که نسبت به grapple خود، هم‌تیمی‌ها و دشمنان هم می‌توانند از آن استفاده کنند و دارای طول بیشتری است که با آن می‌توانید به نقاط غیرقابل دسترس بروید.

Gibraltar

قدرت Passive این لجند این است که برای کاهش آسیب‌های ناشی از تیر دشمنان، در جلوی خود یک سپر محافظتی ایجاد می‌کند. قدرت Tactical او نیز درست کردن یک حباب بزرگ برای فرد موردنظر و هم‌تیمی خود می‌باشد تا بدین وسیله از او در برابر تیرهای دشمن محافظت شود. درخواست پشتیبانی هوایی و موشکی برای منطقه‌ای معین، قدرت Ultimate این شخصیت بازی است.

Wraith

قدرت پسیو این شخصیت این است که در هنگام تله‌گذاری یا شلیک توسط دشمن، به او هشدار داده می‌شود و او نیز می‌تواند از آسیب و کشته شدن خود جلوگیری کند. نامرئی شدن برای چند ثانیه و قابلیت ضدضربه بودن رِیث نیز قدرت تاکتیکال او است. همچنین قدرت ultimate او این است که می‌تواند با ایجاد پورتالی میان دو نقطه از نقشه، امکان جابه‌جایی میان آن دو نقطه را برای خود و هم‌تیمی‌ها و حتی دشمنان خود فراهم آورد.

Octane

اپکس موبایل

شخصیت اکتین یا اکتان یکی از محبوب ترین شخصیت های این بازی است، یکی به دلیل باحال بودن شخصیت و دیگری به دلیل ویژگی های سرعتی این شخصت، قدرت این شخصیت این است که با تزریق سریع یک آمپول به دست خود، سرعت خود را افزایش می دهد و با سرعت بالایی حرکت می کند (البته مقداری هم از جان او کم می شود) و در هر حالتی اگر جان این شخصیت کم باشد، به صورت خودکار اما بسیار آهسته، شروع به پر شدن می کند(قدرت پسیو). در حالت آلتیمیت، یک دستگاه دایره شکل بر روی زمین پرت می کند که اگر خود او یا هم تیمی ها یا هرکسی دیگر بر روی آن برود، باعث ایجاد پرش بسیار بلند می شود، درواقع شما با ترکیب همزمان این آلتیمیت و استفاده از پسیو افزایش سرعت می توانید به سرعت از یک منطقه به منطقه دیگر بروید.

Bangalore

قدرت پسیو این لجند به‌گونه‌ای است که هنگام شلیک به سمت او، سرعت حرکت او چند برابر می‌شود. قابلیت تاکتیکال او نیز این است که به سبب حرکت بسیار تند او، در واقع دشمنان یک ابر دودی را شلیک می‌کنند و بقیه هم‌تیمی‌ها و اعضا بازی نیز می‌توانند از این خصوصیت استفاده کرده و در امان بمانند. قدرت ultimate او نیز این است که می‌تواند درخواست پشتیبانی و حمله هوایی برای منطقه‌ای خاص را دهد و بدین صورت برخی از دشمنان خود را نابود کند.

Bloodhound

قدرت پسیو و بسیار جالب این لجند آن است که می‌تواند ردپای دشمنان خود را که به‌تازگی از آن محل عبور کرده‌اند را شناسایی کند. قدرت تاکتیکال این لجند نیز به‌گونه‌ای است که می‌تواند بخشی از نقشه را شناسایی کرده و دشمنان مخفی شده پشت دیوارها را شناسایی کند. در حالت ultimate نیز این لجند حالت جنون به خود می‌گیرد که باعث می‌شود تا حرکات آن بسیار سریع‌تر شده و دشمنان را با رنگ دیگری ببینند.

Caustic

لجند کاستیک می‌تواند دشمنان را که در گازهای سمی و Nox خود گیر افتاده‌اند ببیند و این ویژگی قدرت پسیو کاستیک است. قدرت تاکتیکال این لجند نیز به‌گونه‌ای است که یک محفظه حاوی گاز را روی زمین می‌اندازد و نوعی ابر سمی ایجاد می‌شود که حرکت دشمنان را کند می‌کند. پرتاب یک نارنجک بزرگ و قوی حاوی گازهای سمی و سمی کردن یک منطقه بزرگ نیز قدرت ultimate این لجند است.

Mirage

این شخصیت توانایی عالی برای فریب دشمن را دارد، به طوری که یک کلون از خود می سازد و کلون شروع به حرکت کردن در آن جهت می کند، در توانایی ultimate این شخصیت به جای یک کلون، چند ها کلون هم زمان از خود به وجود می آورد که باعث فریب بسیار جدی دشمن خواهد شد و تشخیص آن بسیار سخت است.

Loba

قدرت عادی این شخصیت جا به جایی به وسیله یک حلقه در دست خود است، می تواند حلقه را به هر سمتی پرتاپ کند و به آن قسمت فورا تلپورت کند، قدرت ultimate این شخصیت این است که می تواند تمام تجهزیات مورد اطراف خود را اسکن کند و به راحتی به تمام آن ها دسترسی داشته باشید. اما با اینکار، دشمن هایی که در آن نواحی هستند متوجه حضور شما خواهند شد زیرا در آن نحواهی تمام اسلحه ها و خدمات (مانند شیلد) یکمی از سطح زمین ارتفاع بیشتری دارند.

توضیحات کاراکتر های Fuse، Cryptor, Horizon و… به زودی در همین صفحه قرار خواهد گرفت

بازی اپکس لجندز برای موبایل

الکترونیک آرتز و استودیو ریسپاون پس از دو سال از عرضه این بازی پرطرفدار و مهیج، نسخه موبایلی این بازی را عرضه کردند. در واقع به گفته سازندگان بازی، این نسخه از گیم برای صفحات لمسی موبایل طراحی شده و به‌گونه‌ای طراحی شده است که کاربران آن بتوانند به راحتی از آن در موبایل خود استفاده کنند. استودیو ریسپاون، این گیم را پیشرفته‌ترین بازی بتل رویال موبایل معرفی می‌کند.

ویژگی‌های اختصاصی بازی اپکس لجندز موبایل

چیت بازی اپکس موبایل

در این بازی، الکترونیک آرتز به بازیکنان این امکان را می‌دهد که به صورت cross-play، بازی را با پلتفرم‌های مختلفی مانند ایکس باکس، PC و یا موبایل به صورت یکسان بازی کنند. و برای مثال یک بازیکنی که توسط موبایل خود وارد این بازی شده است، نمی‌تواند با یکی از پلیرهای کنسول‌های بازی وارد بازی شود.

چیت اپکس موبایل

بازی اپکس لجند (Apex Legend) یکی از بازی‌های مولتی چیت می‌باشد که بازیکنان در سراسر دنیا می‌توانند با بهره‌گیری از این چیت‌ها به یکی از بازیکنان حرفه‌ای تبدیل شده و تا مراحل بیشتر و بالاتری بازی کنند. در ادامه به معرفی و بررسی هریک از چیت‌های معروف و بسیار محبوب این بازی می‌پردازیم.

چیت وال هک اپکس

با استفاده از این چیت وال هک، شما می‌توانید تمام دشمنان و حتی بازیکنان تیم خود را که در پشت مانع یا دیواری مخفی شده‌اند را ببینید و با این روش از حمله‌های آن‌ها جلوگیری کنید. با استفاده از این چیت، بازیکنان می‌توانند مراحل بیشتری از بازی را بازی کرده و جان خود را از دست ندهند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های چیت وال هک عبارت‌اند از:

 1. دیدن دشمن از پشت در و دیوار
 2. تنظیم رنگ دشمنان از پشت در و دیوار
 3. شناسایی نشدن توسط EAC سیستم آنتی چیت بازی

چیت ایم بات اپکس

این چیت به بازیکنان بازی اپکس لجندز این امکان را می‌دهد که اسلحه آن‌ها در هنگام مواجهه با دشمن، به صورت خودکار شلیک کند و دشمنان را با چند گلوله بکشد. استفاده از چیت ایم بات در کنار چیت وال هک باعث می‌شود تا بازیکنان بتوانند تمام دشمنان خود را که در پشت دیوار یا مانعی قرار دارند، توسط شلیک کشته و نابود کنند. چیت ایم بات قابلیت تنظیم شدن دارد و بازیکنان می‌توانند با تنظیم قدرت، دستی بودن شلیک و یا محل شلیک را مشخص کنند (برای مثال محل شلیک را پای دشمن در نظر بگیرند). از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های چیت ایم بات عبارت‌اند از:

 1. هدف‌گیری اتوماتیک
 2. نشانه‌گیری پیش‌بینی شده به سمت دشمن
 3. هدف‌گیری تخصصی دشمنان به صورت اتوماتیک

چیت فست ریلود اپکس

این چیت یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین چیت‌های اپکس لجندز می‌باشد که در مواقع ضروری و حساس بسیار کارساز است. با استفاده از این چیت، قابلیت ریلود خشاب اسلحه، بسیار سریع بوده و زمان ریلود آن تقریباً به صفر می‌رسد. این ویژگی برای زمان‌هایی که تعداد دشمنان مقابل زیاد است و شما می‌خواهید به طور رگباری و پشت سرهم شلیک کنید، تعبیه شده و با استفاده از این روش شما می‌توانید دشمنان بیشتری را از بین ببرید.

چیت نو ریکویل اپکس

با استفاده از این چیت، لگد اسلحه بازیکن به صفر می‌رسد. در واقع با استفاده از این روش، بالا آمدن اسلحه بعد از شلیک، شما را اذیت نمی‌کند و شما می‌توانید راحت‌تر دشمنان مقابل خود را بکشید. از جمله ویژگی‌های چیت فست ریلود به شرح زیر است:

 1. از بین بردن لگد اسلحه‌ها
 2. کاهش خطا در تیراندازی
 3. راحتی تیراندازی در موارد دور

چیت ESP اپکس

با استفاده از این چیت، شما می‌توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد دشمن خود داشته باشید و با داشتن این اطلاعات، با صرف شلیک و گلوله‌های مناسب، دشمن خود را از بین ببرید. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های چیت ESP عبارت‌اند از:

 1. کشیده شدن مربعی به دور دشمنان و شناسایی مکان آن‌ها
 2. دیدن فاصله دشمنان
 3. دیدن مقدار جان دشمنان
 4. دیدن نام دشمنان
 5. دیدن سلاح دشمن

نحوه استفاده از چیت اپکس موبایل

برای استفاده از چپت اپکس موبایل حتما سعی کنید تا برنامه چیت آن را از جایی معتبر و قابل اطمینان تهیه کنید. سپس برای نصب و راه‌اندازی آن، در ابتدا بازی اپکس لجندز را باز کنید و پس از آن نیز وارد چیت بازی شده و از بازی اپکس موبایل همراه با چیت خود لذت ببرید و مراحل را یکی پس از دیگری سپری کنید.

چیت اپکس موبایل

قسمت ایم بات چیت را توسط دکمه‌های Capslock مدیریت کنید و با فشردن دکمه Insert منوی چیت را فعال و غیرفعال کنید. چنانچه در حین استفاده، حالت Blue Screen را برای شما نمایش داد، دوباره تلاش کنید تا چیت را اجرا کنید و قبل از نصب و اجرای چیت اپکس موبایل، حتما نرم‌افزارهای C++ را در سیستم خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا